Trabzon Oto Kiralama

Değerli müşterilerimiz,

Liva Car Rental olarak Trabzon Havalimanı Oto Kiralama hizmetimizi 1998 yılından beri sürdürmekteyiz. Her zaman önceliğimizi müşteri memnuniyeti odaklı tutarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefledik.

Trabzon Oto Kiralama ihtiyaçlarınız da 7/24 arayabileceğiniz numaralarımızı aşağıda paylaşıyoruz.

  • 0462 323 0927 Çağrı Merkezi
  • 0532 561 8291 Mobil – Whatsapp

Geniş araç filomuzla trabzon oto kiralama taleplerinizde sizlere ekonomik, orta ve SUV grubu dizel, benzin, otomatik veya manuel araçlarımızla bir telefon kadar yakınız. Rezervasyon yaptığınız takdirde sizleri Trabzon Havalimanı İç hatlar veya Dış Hatlar gelen yolcu salonunda karşılayıp aracınızı teslim ediyoruz.

Ayrıca Trabzon Havalimanından Sarp Sınır Kapısı Transfer, Uzungöl Transfer, Rize Transfer gibi ihtiyaçlarınızı da deneyimli personellerimiz ile birlikte en uygun fiyatlarla yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

One Reply to “Trabzon Oto Kiralama”

A WordPress Commenter
Aralık 15, 2021
Hi, this is a comment. To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard. Commenter avatars come from Gravatar.
Cevapla

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *