TRY  
Türkçe  
Rezervasyon Hattı

Trabzon Oto Kiralama

Yayınlanma Tarihi: 12/12/2018

Müşterilerimizi her daim memnun etmek, bizim başlıca hedeflerimizden birisidir. Trabzon oto kiralama hizmetinde şehrimizi ziyarete, tatile yada iş yapmak için gelen müşterilerimizi güvenli ve konforlu bir yolculuk geçirebilmeleri için 7/24 çalışmaktayız. Şirket yetkililerimizin yakından ilgilendiği diğer bir konu ise araçlarımızın gerekli kontrolleri yapılıp, teslimat öncesi hazır hale getirilmesidir. Bu konuda personelimizle iş birliğini ön planda tutmaktayız. Trabzon araç kiralama ihtiyaçlarınızda her yıl yenilenen filomuzla bölgemizde en kaliteli hizmeti verebilme amacıyla hizmet etmekteyiz. 
2019 yılında filomuza katılan araçlar : Renault Clio ve Symbol dizel, Hyundai i20 düz dizel ve otomatik benzinli, Renault Fluence dizel, Dacia Duster 4x4 dizel, Mercedes Vito 8+1 Manuel Dizel, Peugeot Partner Tepee dizel.
Kiralik araba Trabzon hizmetlerimizde müşterilerimizin istekleri ve memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti verebilemeyi amaç edinmiş şirketimiz, her konuda titizlikle çalışmaktadır. Trabzon ilçelerine ve çevre illere araç teslimatı yapabilmekte olan firmamız, Trabzon havalimanından aldığınız aracı Samsun, Erzurum yada karadeniz bölgesindeki diğer havalimanlarından teslim alabilmektedir. 
Şirketimizle ilgili güncellemeleri, haberleri veya duyuları sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Facebook, twitter ve Google+ sayfalarımızdan bizleri takip edebilir, en son haberleri ve kampanyaları herkesten önce öğrenebilirsiniz. 
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere profesyonel bir hizmet verebilmek şirketimizin her daim önceliğidir.

Son Haberler

Trabzon Rent a Car

Trabzon Rent A Car Günümüzün hızlı büyüyen ve aynı oranda gelişen sektörlerden biri...

Devamını oku

Trabzon Oto Kiralama

Müşterilerimizi her daim memnun etmek, bizim başlıca hedeflerimizden birisidir. Trabzon oto kiralama hizmetinde şe...

Devamını oku

Trabzon Havalimanı Rent a Car

Trabzon Liva Oto Kiralama nın hizmetlerini özet olarak şu başlıklar altında sıralayabiliriz. Trabzon da Ailen...

Devamını oku

Trabzon Havalimanı Oto Kiralama

Kaskolu araçlar ile birçok alanda hizmet veren Trabzon Liva Oto Kiralama nın hizmetlerini ö...

Devamını oku

Trabzon Havalimanı Araba Kiralama

Trabzon un önde gelen araç kiralama şirketleri arasında yer edinmeyi başarmış bir oto kiralama firmasıdır. ...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.trabzonotokiralama.com/ © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır -